Zespół Szkół w Moszczenicy, ul. Leśna 5, 38-321 Moszczenica, tel. (18) 35 41 007, e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Na pierwszych spotkaniach w ramach zajęć z doradcą zawodowym uczniowie dowiedzieli się, że poszukiwania swojej drogi zawodowej powinni zacząć od określenia swoich predyspozycji i możliwości. Pracowali zatem nad próbą zdefiniowania siebie jako osoby z wszystkimi "plusami i minusami". Ważne okazało się pojęcie temperamentu i poznanie jego podstawowych typów. W ramach zajęć uczestnicy wykonali test, który pozwolił im określić jaki typ jest im bliski. 

Następnie w grupach rozpoczęliśmy pracę nad określeniem plusów i minusów wybranych zawodów. Zaplanowaliśmy wykonanie odpowiednich plakatów. Poniżej zdjęcia z rozpoczęcia prac nad plakatami.