Zespół Szkół w Moszczenicy, ul. Leśna 5, 38-321 Moszczenica, tel. (18) 35 41 007, e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

REKRUTACJA DO SZKOŁY PODSTAWOWEJ I PRZEDSZKOLA

Dokumenty rekrutacyjne na rok szkolny 2024/2025


Rekrutacja do przedszkola:

Rekrutacja do klasy 1 szkoły podstawowej:

Powyższe formularze w formie papierowej można pobrać w przedszkolu i sekretariacie szkoły.

Wnioski należy złożyć do dnia 22 marca 2024r.

„Wigilia to przepiękny czas,

Bożonarodzeniowy czas,

Gdy siedzimy wszyscy w kole

I mamy bliskich przy stole(…)”

Czas oczekiwania na Święta Bożego Narodzenia zakończyła przedszkolna wigilia, która odbyła się 22 grudnia. Uroczystość wigilijną rozpoczęła Pani Kierownik, która najpierw złożyła dzieciom i pracownikom najlepsze bożonarodzeniowe życzenia, a następnie wszyscy dzielili się opłatkiem i zasiedli do wspólnego obiadu. Takie podniosłe chwile utrwalają znajomość tradycji i zwyczajów świątecznych i są miłym wstępem do przeżywania świąt w domach rodzinnych.