Zespół Szkół w Moszczenicy, ul. Leśna 5, 38-321 Moszczenica, tel. (18) 35 41 007, e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Pasowanie na Przedszkolaka to wyjątkowy, przełomowy moment, który zasługuje na należytą celebrację. To, co na pierwszy rzut oka wydaje się zwykłą formalnością, skrywa w sobie dużo więcej – jest to symboliczne odzwierciedlenie podróży, jaką maluch rozpoczyna w świecie nauki, zabawy i społecznej interakcji. To pierwsze, ważne kroki w edukacji, które stawia nie tylko dziecko, ale również rodzice, obserwując z dumą i wzruszeniem postępy swoich pociech. To niezwykle ważne wydarzenie odbyło się w naszym przedszkolu 26 października – to właśnie w ten dzień dzieci, które po raz pierwszy rozpoczęły przygodę z przedszkolem zostały pasowane w obecności swoich rodziców na prawdziwych Przedszkolaków.