Zespół Szkół w Moszczenicy, ul. Leśna 5, 38-321 Moszczenica, tel. (18) 35 41 007, e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

REKRUTACJA DO SZKOŁY PODSTAWOWEJ I PRZEDSZKOLA

Dokumenty rekrutacyjne na rok szkolny 2024/2025


Rekrutacja do przedszkola:

Rekrutacja do klasy 1 szkoły podstawowej:

Powyższe formularze w formie papierowej można pobrać w przedszkolu i sekretariacie szkoły.

Wnioski należy złożyć do dnia 22 marca 2024r.

Dnia 07 października odbył się Dzień Chorych w naszej parafii zorganizowany przez Parafialny Oddział Caritas. Nasze przedszkolaki z grupy Wesołki włączyły się aktywnie w organizacje tego spotkania. Pod kierunkiem swojej pani Krystyny Przybylskiej przygotowały i zaprezentowały piękny jesienny występ artystyczny.