Zespół Szkół w Moszczenicy, ul. Leśna 5, 38-321 Moszczenica, tel. (18) 35 41 007, e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

REKRUTACJA DO SZKOŁY PODSTAWOWEJ I PRZEDSZKOLA

Dokumenty rekrutacyjne na rok szkolny 2024/2025


Rekrutacja do przedszkola:

Rekrutacja do klasy 1 szkoły podstawowej:

Powyższe formularze w formie papierowej można pobrać w przedszkolu i sekretariacie szkoły.

Wnioski należy złożyć do dnia 22 marca 2024r.

29 maja nasi Przedszkolni Odkrywcy mieli okazję poznać działanie kuli plazmowej. Przedszkolaki na chwilę mogły przenieść się w świat magii i czarów uczestnicząc w widowiskowym pokazie świetlnym. A wszystko to za sprawą kuli plazmowej. Strumienie czerwonego i niebieskiego światła plazmowego płynęły ze środka kuli ku jej brzegom. Efekt ten przypominał gigantyczne wyładowania atmosferyczne z setkami błyskawic uderzających jednocześnie.  Gdy dotykaliśmy kuli swoim palcem – promienie natychmiast na to reagowały podążając w miejsce dotyku. Udało nam się także zaświecić świetlówkę kompaktową poprzez zbliżenie do kuli oraz zapalić zimne ognie iskrą wywołaną poprzez nałożenie na kulę folii aluminiowej. To była świetna zabawa!