Zespół Szkół w Moszczenicy, ul. Leśna 5, 38-321 Moszczenica, tel. (18) 35 41 007, e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

W środę 08 marca nasze przedszkole odwiedziła Pani Iwonka, aby przybliżyć nam nieco zawód florysty. Na początku spotkania pani Iwonka opowiedziała nam o swojej pracy. Następnie zaprosiła dzieci na mini warsztaty florystyczne. Przedszkolaki usiadły przy stole i rozpoczęły zabawę w małego florystę: każdy otrzymał elementy potrzebne do wykonania stroiczka świątecznego. Dzieci z pomocą Pani Iwonki oraz Pań z przedszkola tworzyły własne kompozycje. W wyniku działań powstały pięknie stroiczki wielkanocne. 
Warsztaty florystyczne bardzo zaangażowały dzieci do działań. Podczas tworzenia bukiecików przedszkolaki rozwijały zmysł wzroku, doskonaliły motorykę rąk oraz precyzję i dokładność.

Serdecznie dziękujemy Pani Iwonce za tak przepiękne i kolorowe zajęcia, które na pewno na bardzo długo pozostaną w pamięci naszych małych przedszkolaków. Dziękujemy!