Zespół Szkół w Moszczenicy, ul. Leśna 5, 38-321 Moszczenica, tel. (18) 35 41 007, e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

We wtorek 07 marca  przedszkolaki wybrały się do pobliskiego sklepu spożywczego „Hitpol”. Przedszkolaki miały okazję obserwować pracę ekspedientki, poznały różne rodzaje artykułów sprzedawanych w tym sklepie. Dzieci z zainteresowaniem oglądały wszystkie regały, półki, lodówki. Wizyta w sklepie dostarczyła przedszkolakom wielu pozytywnych wrażeń, wzbogaciła je o nowe wiadomości i spostrzeżenia. Na zakończenie dokonaliśmy drobnych zakupów.

Serdecznie dziękujemy Paniom Ekspedientkom, a w szczególności Pani Wioli, które przyjęły nas z dużą sympatią i serdecznością. Dziękujemy!