Zespół Szkół w Moszczenicy, ul. Leśna 5, 38-321 Moszczenica, tel. (18) 35 41 007, e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

REKRUTACJA DO SZKOŁY PODSTAWOWEJ I PRZEDSZKOLA

Dokumenty rekrutacyjne na rok szkolny 2024/2025


Rekrutacja do przedszkola:

Rekrutacja do klasy 1 szkoły podstawowej:

Powyższe formularze w formie papierowej można pobrać w przedszkolu i sekretariacie szkoły.

Wnioski należy złożyć do dnia 22 marca 2024r.

We wtorek 07 marca  przedszkolaki wybrały się do pobliskiego sklepu spożywczego „Hitpol”. Przedszkolaki miały okazję obserwować pracę ekspedientki, poznały różne rodzaje artykułów sprzedawanych w tym sklepie. Dzieci z zainteresowaniem oglądały wszystkie regały, półki, lodówki. Wizyta w sklepie dostarczyła przedszkolakom wielu pozytywnych wrażeń, wzbogaciła je o nowe wiadomości i spostrzeżenia. Na zakończenie dokonaliśmy drobnych zakupów.

Serdecznie dziękujemy Paniom Ekspedientkom, a w szczególności Pani Wioli, które przyjęły nas z dużą sympatią i serdecznością. Dziękujemy!