Zespół Szkół w Moszczenicy, ul. Leśna 5, 38-321 Moszczenica, tel. (18) 35 41 007, e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

W  dniu 22 kwietnia 2024 r uczennice  naszej szkoły brały udział w Międzygminnym Konkursie Recytatorskim organizowanym przez Ośrodek Kultury i Biblioteki w Moszczenicy. Wszyscy recytatorzy zaprezentowali się pięknie a komisja konkursowa przyznała miejsca i nagrody. Wśród nagrodzonych znalazły się nasze uczennice:
Nadia Ryczek z klasy IVb – I miejsce w kategorii klas I -IV. 
Lena Dziadzio i Julia Gierut  - II miejsce w kategorii klas V- VIII.
W konkursie szkołę reprezentowała również Gaja Rosin z klasy IVa.
Konkurs przebiegał w miłej atmosferze a uroku dodały wiosenne stroje i rekwizyty uczestników. Każdy uczestnik otrzymał pamiątkowy dyplom uczestnictwa a najlepsi nagrody. Gratulujemy dziewczynkom sukcesu i dziękujemy za udział.