Zespół Szkół w Moszczenicy, ul. Leśna 5, 38-321 Moszczenica, tel. (18) 35 41 007, e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

W marcu 2024 r. odbyły się szkolne eliminacje do Powiatowego Konkursu Recytatorskiego Poezji Anglojęzycznej, w których wzięli udział uczniowie: Julia Gierut - kl. Va, Nadia Sokulska – kl. Va, Maciej Stec – kl. Via, Elżbieta Waląg – kl. VIb i Maja Lewińska – kl. VIIb.

W dniu 5 kwietnia 2024 w Kinie „Farys” w Bieczu odbył się Konkurs Powiatowy, w którym udział wzięli uczniowie 20 szkół z terenu Powiatu Gorlickiego. Naszą Szkołę reprezentowały Elżbieta Waląg i Maja Lewińska.

Obie uczennice zaprezentowały się bardzo dobrze, wykazując się dobrą znajomością wybranych utworów, poprawną wymową oraz interpretacją tekstu w języku angielskim. Podkreślić należy, iż Maja Lewińska otrzymała wyróżnienie w tym Konkursie, co zostało potwierdzone dyplomem i nagrodą.

Serdecznie gratulujemy wszystkim uczestnikom!