Zespół Szkół w Moszczenicy, ul. Leśna 5, 38-321 Moszczenica, tel. (18) 35 41 007, e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

W dniu 18 listopada 2023r. przeprowadzone zostały eliminacje szkolne Międzyszkolnego Konkursu Recytatorskiego „Kocham Polskę – recytuję Fredrę”.
Do konkursu przystąpili najlepsi recytatorzy z klas I – III. Każdy uczestnik pięknie przedstawił wybrany wiersz Aleksandra Fredry. Jury konkursu w składzie pani Anna Potok i pani Dorota Kozioł biorąc pod uwagę ; dobór utworu ,znajomość tekstu, interpretację, kulturę i wyrazistość słowa oraz ogólny wyraz artystyczny  prezentowanego utworu, wytypowało 2 najlepsze osoby , które będą reprezentować naszą szkole w dalszych eliminacjach. Są to ;
Amelia Roman z klasy IIIb oraz Błażej Stec z klasy IIIa.
Przyznano również wyróżnienie dla Kingi Kożuch za ciekawą interpretację wiersza pt.,, Cygan i Baba”.
Serdecznie dziękujemy wszystkim uczestnikom za udział w konkursie a najlepszym gratulujemy!