Zespół Szkół w Moszczenicy, ul. Leśna 5, 38-321 Moszczenica, tel. (18) 35 41 007, e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Dnia 21 listopada 2023 r. w naszej szkole odbył się szkolny etap konkursu „Kocham Polskę – recytuję Fredrę”. W konkursie uczestniczyło wielu uczniów z klas IV – VII.  Młodzi artyści z dużym zapałem i przejęciem zaprezentowali swoje umiejętności recytatorskie.
Komisja konkursowa w składzie: p. Jadwiga Gryga, p. Anna Potok, p. Katarzyna Godek, p. Renata Piotrowska wyłoniła zwycięzców:

  • Nadia Ryczek (kl. IV b)
  • Kornelia Roman (kl. V b)

Uczennice te będą reprezentować szkołę w Międzyszkolnym Konkursie Recytatorskim „Kocham Polskę – recytuję Fredrę”.
Ponadto przyznano kilka wyróżnień, otrzymały je:

  • Aleksandra Jędrzejowska (kl. IV b)
  • Emilia Szymanek (kl. V b)
  • Lena Dziadzio (kl. VI b)
  • Anna Jędrzejowska (kl. VI b)
  • Patrycja Wszołek (kl. VII a)

Natomiast decyzją widzów, na wyróżnienie zasłużył występ Aleksandry Gajdy (kl. VII a).