Zespół Szkół w Moszczenicy, ul. Leśna 5, 38-321 Moszczenica, tel. (18) 35 41 007, e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Na początku maja odbyła się w naszej szkole uroczysta akademia dotycząca kolejnej rocznicy uchwalenia Konstytucji 3 maja. Uczniowie klas piątych przedstawili najważniejsze fakty oraz postacie historyczne, które odegrały istotną rolę w tym wydarzeniu. Szczególny nastrój tego święta oddawały stroje uczniów, dekoracja, pieśni wykonywane przez szkolny chór oraz polonez zatańczony przez ósmoklasistów.

W przygotowaniu tej akademii wzięli udział nauczyciele: p. Katarzyna Godek, p. Grzegorz Koperniak, p. Mirosław Potok, p. Edyta Bogdan, p. Renata Piotrowska, p. Szymon Łaś, p. Grzegorz Załęski.