Zespół Szkół w Moszczenicy, ul. Leśna 5, 38-321 Moszczenica, tel. (18) 35 41 007, e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

„Nie umiera ten, kto trwa w pamięci żywych”

ks. Jan Twardowski

Z głębokim żalem zawiadamiamy, że w dniu 5 maja 2023 roku zmarła Janina Kurzawa – emerytowana, wieloletnia nauczycielka naszej szkoły.

Pani Janina Kurzawa swą pracę zawodową rozpoczęła na zachodzie Polski, następnie pracowała w Szkole Podstawowej w Staszkówce, a od 1967 do 1991 roku w Szkole Podstawowej w Moszczenicy jako nauczycielka zajęć praktyczno - technicznych. W naszej szkole przez kilka lat pełniła również funkcję wicedyrektora szkoły. 
Była wychowawczynią wielu pokoleń lokalnej społeczności. Pozostanie w naszej pamięci jako bardzo dobry nauczyciel, serdeczna i życzliwa koleżanka, osoba pogodna i zawsze uśmiechnięta.

Msza święta pogrzebowa odbędzie się 9 maja 2023r.o godz.14.00 w Kościele Parafialnym w Moszczenicy.

Rodzinie i Bliskim składamy wyrazy głębokiego współczucia.

Dyrekcja, Grono Pedagogiczne, Pracownicy  
oraz Koleżanki i Koledzy Emeryci z Zespołu Szkół 
w Moszczenicy