Zespół Szkół w Moszczenicy, ul. Leśna 5, 38-321 Moszczenica, tel. (18) 35 41 007, e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

    W związku z rozpoczętymi konsultacjami społecznymi w sprawie diagnozy społeczności lokalnej i koncepcji przedsięwzięcia dotyczącego utworzenia Lokalnego Ośrodka Wiedzy i Edukacji (LOWE) w środowisku lokalnym w Gminie Moszczenica dla osób dorosłych, zwracamy się do Państwa z prośbą o aktywne wzięcie udziału w badaniu ankietowym. Ankieta w wersji papierowej wraz z formularzami zgłaszania propozycji/ uwag, dostępne są w Urzędzie Gminy w Moszczenicy (sekretariat). Ankietę w wersji on-line można uzupełnić i wysłać pod poniższym linkiem: http://www.ebadania.pl/366e0ac3fc88cbde

Ankietę będzie można wypełnić do dnia 17.03.2020 r.
 
    Jesteśmy przekonani, że jako aktywni mieszkańcy, przedsiębiorcy i przedstawiciele instytucji, organizacji pozarządowych, aktywnie weźmiecie Państwo udział w badaniu mającym na celu analizę zapotrzebowania na ofertę edukacyjną dla osób dorosłych w Gminie oraz poznanie Państwa oceny stanu aktualnego w tym zakresie.