Ogłoszenia

 Od 22 marca wszystkie klasy uczą się zdalnie

 

Informacja PWD

Opublikowano: poniedziałek, 07 grudzień 2020 Administrator

 

 

Uczestnicy projektu

pt. ,,Placówka Wsparcia Dziennego dla dzieci i młodzieży z terenu gminy Moszczenica”

 

Informuję, że zgodnie z § 15 Rozporządzenia RADY MINISTRÓW z dnia 26 listopada 2020 r. w sprawie ustanowienia określonych ograniczeń, nakazów i zakazów  w związku z wystąpieniem stanu epidemii (Dz. U. z 2020 r., poz. 2091), Placówka Wsparcia Dziennego w terminie do 27.12.2020 r.  może realizować swoje zadania wyłącznie z wykorzystaniem metod i technik porozumienia się na odległość.

W związku z powyższym kieruję zapytanie do wszystkich uczestniczek/uczestników projektu o chęć skorzystania z zajęć lub wsparcia specjalistycznego w ramach PWD w formie online.

Proszę o informację zwrotną telefonicznie na nr tel. 504049373,  e-mailem na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript., Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. bądź bezpośrednio do wychowawczyń każdego z punktów placówki.

 z poważaniem

Halina Łaś – kierownik projektu