Placówka Wsparcia Dziennego - informacja

Opublikowano: piątek, 12 luty 2021 Administrator

Informacja o zajęciach PWD do 31 stycznia

Opublikowano: piątek, 15 styczeń 2021 Administrator

Informacja o zajęciach PWD

Opublikowano: piątek, 25 grudzień 2020 Administrator

Informacja PWD

Opublikowano: poniedziałek, 07 grudzień 2020 Administrator

 

 

Uczestnicy projektu

pt. ,,Placówka Wsparcia Dziennego dla dzieci i młodzieży z terenu gminy Moszczenica”

 

Informuję, że zgodnie z § 15 Rozporządzenia RADY MINISTRÓW z dnia 26 listopada 2020 r. w sprawie ustanowienia określonych ograniczeń, nakazów i zakazów  w związku z wystąpieniem stanu epidemii (Dz. U. z 2020 r., poz. 2091), Placówka Wsparcia Dziennego w terminie do 27.12.2020 r.  może realizować swoje zadania wyłącznie z wykorzystaniem metod i technik porozumienia się na odległość.

W związku z powyższym kieruję zapytanie do wszystkich uczestniczek/uczestników projektu o chęć skorzystania z zajęć lub wsparcia specjalistycznego w ramach PWD w formie online.

Proszę o informację zwrotną telefonicznie na nr tel. 504049373,  e-mailem na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript., Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. bądź bezpośrednio do wychowawczyń każdego z punktów placówki.

 z poważaniem

Halina Łaś – kierownik projektu

Spotkanie Rodzin w Placówce Wsparcia Dziennego w ZS Moszczenica

Opublikowano: wtorek, 06 październik 2020 Witold Bogdan

W dniu 2 października odbyło się kolejne spotkanie Rodzin w szkole Podstawowej w Moszczenicy w ramach działania PWD. W spotkaniu uczestniczył pan Wójt Gminy Moszczenica Jerzy Wałęga, kierownik projektu pani dyrektor Halina Łaś, rodzice, wychowawcy oraz dzieci. Spotkanie rozpoczęło się od prezentacji ciekawszych działań projektowych w ostatnich kilku miesiącach przygotowanej przez koordynatora Witolda Bogdana. O najważniejszych działaniach oraz sukcesach projektu mówił pan Wójt oraz pani Dyrektor. Smacznie ciasto, owoce i napoje zapewniły dobry nastój.
    Bardzo miłą niespodzianką była druga część spotkania, w której rodzice mogli poczuć próbkę działań jakie czekają ich w nowym projekcie rozpoczynającym się w Moszczenicy – czyli LOWE. Pani Edyta Bogdan poprowadziła warsztaty florystyczne. Panie wykonywały bardzo piękne fower boxy. Zabawa była świetna, a panie same były zaskoczone jak łatwo można samemu wykonać piękny upominek. Samodzielnie wykonane prace ozdobiły w tym dniu ich domy. W tym czasie dzieci pod opieką wychowawców też wykonywały prace plastyczne.