Ogłoszenia

Obrazek - kredka

 

Brak  aktualnych ogłoszeń

 

Dzień Rodziny w przedszkolu

Opublikowano: środa, 08 czerwiec 2022 J. Urbańska
„Radości życia rodzinnego są najpiękniejsze na świecie,
a radość, jakiej rodzice doświadczają na widok swych dzieci, jest najświętsza”.
(Johann Heinrich Pestalozzi)

Dzień 4. czerwca 2022r był szczególnym dniem w Przedszkolu „ Wesołe Krasnale” ze względu na odbywający się piknik rodzinny. Dzień Rodziny tradycyjnie obchodzimy jako połączenie Dnia Matki, Dnia Ojca i Dnia Dziecka.
To święto ma służyć pogłębieniu więzi rodzinnych i poczuciu przynależności do społeczności przedszkolnej. Przez ostatnie dwa lata ze względu na pandemię niemożliwe było organizowanie hucznych spotkań, dlatego bardzo cieszyliśmy się z możliwości zorganizowania pikniku rodzinnego dla wszystkich przedszkolaków i ich najbliższych.
Plany nieco pokrzyżowała kapryśna pogoda, ale nie ma takiej siły, która pokonałaby zgraną, dobrze zorganizowaną przedszkolną rodzinę. Świętowanie zostało przeniesione do budynku, gdzie rozpoczęła się wspólna rodzinna zabawa z uśmiechniętymi animatorami-Zwariowani Witold Michalik , dziecięce harce na „dmuchańcach” ustawionych w sali gimnastycznej, wodne tatuaże, liczne konkursy z nagrodami. Na najmłodszych i ich rodziców czekało mnóstwo smakołyków przygotowanych na tę okazję przez rodziców.
Organizacji uroczystości w całości podjęła się Rada Rodziców przedszkola z jej przewodniczącą na czele p. Eweliną Przybyłowicz, która pozyskała niezbędne środki finansowe na organizację od Wójta Gminy p. Jerzego Wałęgi oraz czuwała nad jej przebiegiem.
  

Zajęcia z pierwszej pomocy w przedszkolu

Opublikowano: czwartek, 02 czerwiec 2022 E. Kotowicz
31 maja w Przedszkolu dzieci uczestniczyły w warsztatach Klinika Doktora Misia- czyli pierwsza pomoc dla najmłodszych. Zajęcia odbyły się w ramach zasady: Edukacja poprzez najlepszą zabawę. Podczas tych zajęć dzieci ćwiczyły w kostiumach małych lekarzy i nauczyły się:
- rozpoznawać stany zagrożenia życia
- tamować krwotok
- prowadzić resuscytację
Zajęcia były bardzo atrakcyjne dla dzieci - dziękujemy firmie  Passio Poland.

26 maj - warsztaty w czekoladowym autobusie grupy młodsze

Opublikowano: wtorek, 31 maj 2022 E. Kotowicz

Dyżur wakacyjny w przedszkolu

Opublikowano: wtorek, 24 maj 2022 J. Urbańska

POBIERZ DEKLARACJĘ

Podkategorie