Rekrutacja do przedszkola

Opublikowano: środa, 17 luty 2021 Jadwiga Urbańska

INFORMACJE O REKRUTACJI

Zgodnie z Zarządzeniem Nr 188/VIII/21 Wójta Gminy Moszczenica z dnia 28 stycznia 2021 w sprawie ustalenia terminów postępowania rekrutacyjnego oraz postępowania uzupełniającego do publicznych przedszkoli i klas I szkół podstawowych prowadzonych przez Gminę Moszczenica na rok szkolny 2021/2022, uprzejmie informujemy że od 1 MARCA b.r. rozpoczynamy rekrutację dzieci do przedszkola w wieku od 3 do 6 lat na nowy rok szkolny 2021/2022. KARTY ZGŁOSZEŃ BĘDĄ DOSTĘPNE 1 MARCA na stronie internetowej Zespołu Szkół oraz w przedszkolu.

Rodzice dzieci już uczęszczających do przedszkola mają obowiązek złożyć DEKLARACJĘ O KONTYNUOWANIU WYCHOWANIA PRZEDSZKOLNEGO w roku szkolnym 2021/2022 w terminie od 18 do 26 lutego. Deklarację można złożyć u swoich nauczycieli lub u kierownika przedszkola.

Podział na grupy przedszkolne

Opublikowano: piątek, 21 sierpień 2020 Jadwiga Urbańska

Poniżej lista przedszkolaków z podziałem na grupy.

Czytaj więcej...

Moszczenica w obiektywie przedszkolaków

Opublikowano: piątek, 01 maj 2020 Renata Ludwińska

Zbliża się Święto Narodowe. Z tej okazji Śmieszki z rodzicami podczas spacerów uwieczniły piękno Moszczenicy w obiektywie aparatów.

Bardzo dziękujemy Panu Damianowi Markowiczowi za śliczne opracowanie albumu. Zapraszamy do obejrzenia.

 

Wznowienie działalności opiekuńczej w Przedszkolu.

Opublikowano: czwartek, 30 kwiecień 2020 Witold Bogdan

W związku z decyzjami Rządu oraz Wójta Gminy Moszczenicy od dnia 6 maja Przedszkole jest gotowe do podjęcia działań opiekuńczych.  Zapewniamy wszelkie warunki określone w Rozporządzeniu Ministra Edukacji Narodowej z dnia 29 kwietnia 2020 r. zmieniającego rozporządzenie w sprawie czasowego ograniczenia funkcjonowania jednostek systemu oświaty w związku z zapobieganiem, przeciwdziałaniem i zwalczaniem COVID-19.

oraz

Rozporządzeniu Ministra Edukacji Narodowej z dnia 29 kwietnia 2020 r. zmieniające rozporządzenie w sprawie szczególnych rozwiązań w okresie czasowego ograniczenia funkcjonowania jednostek systemu oświaty w związku z zapobieganiem, przeciwdziałaniem i zwalczaniem COVID-19.

Rodzice, których dzieci wymagają opieki od dnia 6 maja proszeni są o zgłaszanie takich potrzeb na dostępne adresy mailowe, numery telefonów w sekretariatach szkoły lub Przedszkola do 5 maja oraz po tej dacie – jeśli zaistnieją takie potrzeby.

W załączeniu list Ministra Edukacji Narodowej oraz wytyczne GIS oraz najczęściej zadawane pytania.


Załączniki:


Kontakt do przedszkola: tel. 18 3541021, mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Rodzice mogą też informować wychowawców o potrzebie opieki nad dziećmi.