Ogłoszenia

 Od 22 marca wszystkie klasy uczą się zdalnie

 

Komunikat w sprawie nauczania zdalnego

Opublikowano: środa, 07 kwiecień 2021 Witold Bogdan

Zgodnie z decyzjami Rady Ministrów zostaje przedłużony okres zdalnego nauczania wszystkich uczniów w naszej Szkole co najmniej do 18 kwietnia br. W związku z tym pragniemy przypomnieć obowiązujące w tym zakresie zasady. W sposób szczególny proszę o zwrócenie uwagi na regulacje dotyczące używania kamer w czasie nauczania online przez uczniów:

  • Podczas dołączania do lekcji online uczeń ma obowiązek włączyć kamerę w swoim urządzeniu i ustawić ją tak, by był widoczny. W dalszej części lekcji uczeń może wyłączyć kamerę dopiero po zgodzie nauczyciela.
  • Na polecenia nauczyciela uczeń ma obowiązek włączyć kamerę w swoim urządzeniu.

 

W załączeniu pełna treść Zasad pracy i nauki zdalnej w ZS Moszczenica.

Zasady pracy i nauki zdalnej w ZS Moszczenica