Ogłoszenia

 Od 22 marca wszystkie klasy uczą się zdalnie

 

Podsumowanie konkursu na pisankę wielkanocną

Opublikowano: sobota, 27 marzec 2021 Dorota Kozioł

     W tegorocznej edycji Konkursu Plastyki Obrzędowej na Pisankę Wielkanocną do etapu szkolnego przystąpiło 24 uczniów naszej szkoły z klas I –VIII. Na konkurs w Gorlicach komisja przekazała pisanki, które spełniały warunki regulaminu ( tzn. wykonane sposobem tradycyjnym i spójne z naszym regionem) czyli pisanki 20 uczniów. Pisanki wielkanocne były wykonane ciekawie i z sercem, co też znalazło odbicie w wynikach. Wśród 131 uczniów klas I – VIII biorących udział w konkursie w GCK – 8 naszych uczniów zostało nagrodzonych i wyróżnionych.
Laureaci: Gaja Rosin (Ib), Bartosz Waląg (V), Krystyna Skrobot (VIIa), Natalia Bożek (VIIb), Kacper Waląg (VIIIb).
Wyróżnienia ; Weronika Bulanda (IIa), Amelia Gawron (Ib), Bartłomiej Bożek (IVa).
Odbiór nagród i dyplomów indywidualnie w GCK – szczegóły w linku
https://gck.gorlice.pl/wyniki-konkursu-plastyki-obrzedowej-na-pisanke-wielkanocna/
Serdecznie dziękujemy za udział w konkursie i gratulujemy !!!