DYŻUR W BIBLIOTECE SZKOLNEJ

Opublikowano: wtorek, 09 luty 2021 Katarzyna Godek
W dniach 11.02.2021r.(czwartek) i 12.02.2021 r.(piątek) w godzinach 13.45-15.00 w  czwartek oraz 13.30 - 15.00 w piątek  będzie czynna biblioteka szkolna w budynku (gimnazjum) na ul.Samorządowej . W tych dniach uczniowie klas 6a,b, 7a,b,c i 8a,b proszeni są o zwrot książek do biblioteki, w tym lektur szkolnych, w celu umożliwienia wypożyczenia książek swoim kolegom. Zwrotu lub wypożyczenia książek dokonać może Rodzic danego ucznia. Na czwartek  szczególnie prosiłabym o zwrot lektur klasy, które już je omówiły : "Opowieść wigilijna" Ch.Dickens'a, "Stary człowiek i morze" E.Hemingway'a, "Felix, Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych Ludzi" R.Kosika, "Kamienie na szaniec" A.Kamińskiego, "Quo vadis" Henryka Sienkiewicza.
 
Ważne!
Osoby chore,przebywające w izolacji lub na kwarantannie nie przychodzą do biblioteki, ani nie podają książek przez innych.
Odsłony: 16