Udział uczniów w Gorlickim Konkursie Szopek Rodzinnych

Opublikowano: środa, 27 styczeń 2021 Dorota Kozioł

       W 2020 roku ze względu na epidemię, Konkurs Szopek Bożonarodzeniowych miał nieco inny charakter. Zamiast szopek na konkurs do Gorlickiego Centrum Kultury należało wysłać zdjęcia wykonanej pracy. Ponadto mogły to być szopki rodzinne. Wspólne tworzenie szopek miało stać się pretekstem do budowania więzi w rodzinie i wśród najbliższych. Naszą szkołę reprezentowali wraz z rodzinami następujący uczniowie:

Klaudia Burek (VII c); Martyna Knych (VII a); Gabriela Bajorek (VII c); Joanna i Michał Bernardyn (VII a, V ); Przemysław Gomułka (V);  Alicja Laskowska (V); Rejkowski Michał (V); Zuzanna Skrobot (V); Sebastian Obrzut (V); Jakub Skrobot (V); Konrad Kożuch (V); Gaja Rosin (Ia).

Serdecznie dziękujemy uczniom i ich Rodzinom za zaangażowanie w konkurs i godne reprezentowanie naszej szkoły w środowisku.