Ogłoszenia

 Od 22 marca wszystkie klasy uczą się zdalnie

 

Konkurs Szkopek Bożonarodzeniowych

Opublikowano: poniedziałek, 07 grudzień 2020 Dorota Kozioł

Zbliżają się święta  Bożego Narodzenia .

Z tej okazji zapraszamy wszystkich  uczniów naszej szkoły wraz z Rodzinami do udziału w  Gorlickim  Konkursie Szopek Bożonarodzeniowych.

   

     Jest to konkurs z prawie 30-letnią tradycją w naszej szkole, dlatego myślimy, że i w tym roku pomimo covidowych utrudnień będą chętni do udziału w nim.

     Ze względu na wyjątkową sytuację związaną z epidemią Covid -19 organizator zmienił formułę Konkursu.  Szopki oceniane będą tylko w jednej kategorii: SZOPKA  RODZINNA. Stylistyka szopek – dowolna. Liczy się pomysłowość, spójność koncepcji, estetyczne wykonanie oraz ogólny wyraz plastyczny pracy.

Nie będzie eliminacji szkolnych. Każdy chętny uczestnik wysyła swoje zgłoszenie w formie 3 zdjęć wykonanej szopki od razu do organizatora konkursu.

Warunkiem udziału w konkursie jest wyrażenie zgody autorów na przetwarzanie danych osobowych oraz na publikację zdjęć wykonanej szopki na stronie internetowej oraz portalach społecznościowych Gorlickiego Centrum Kultury oraz Urzędu Miasta Gorlice.

Termin nadsyłania prac;

  1. Prace należy przesłać wyłącznie drogą elektroniczną na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. do dnia 29 grudnia 2020 roku, do godz. 15:00.
  2. Lista nagrodzonych prac zamieszczona zostanie na stronie internetowej Gorlickiego Centrum Kultury w dniu 4 stycznia 2021 r.

Zanim wykonasz i wyślesz pracę koniecznie zapoznaj się z regulaminem oraz nie zapomnij o zgodzie na przetwarzanie danych osobowych.

Regulamin Konkursu Szopek 2020 (doc 19,2 KB)

Zgoda na przetwarzanie danych osobowych uczestnika (doc. 11,7 KB)

W razie pytań i niejasności, informacji udzielą  p. D.Kozioł i p.E.Bogdan