Ogłoszenia

 Od 22 marca wszystkie klasy uczą się zdalnie

 

Narodowe Święto Niepodległości

Opublikowano: poniedziałek, 09 listopad 2020 Sylwia Żelazny

W związku z przypadającym w dniu 11 listopada - Świętem Niepodległości w naszej Szkole został zorganizowany konkurs dla uczniów klas I-III oraz IV-VIII. Uczniowie mieli za zadanie sfotografować się w wybranym przez nich miejscu pamięci narodowej (cmentarze wojenne, tablice pamiątkowe, pomniki…). 

Wyrażamy radość, że konkurs cieszył się sporą popularnością, gdyż uczestnicy konkursu wykonali łącznie około 400 zdjęć. Wymaga podkreślenia fakt, iż uczniowie podeszli do prac konkursowych z zaangażowaniem i wykazali się inicjatywą oraz pomysłowością.  Wykonane zdjęcia, w znakomitej większości znalazły się w opracowanych na tę okoliczność filmach, które udostępniamy  poniżej. 

Pamiętajcie o wywieszeniu flagi Polski w dniu 11 listopada!!!

film klas 1-3                 film klas 4-8