Ogłoszenia

 

uczniowie klas 1-8 uczą się zdalnie

 

Pasowanie na ucznia i czytelnika 2020

Opublikowano: czwartek, 29 październik 2020 Dorota Kozioł

W dniu 29.10.2020 roku najmłodsi członkowie naszej społeczności szkolnej zostali pasowani na ucznia i czytelnika. Pierwszoklasiści przygotowani przez wychowawczynie p. J.Szczerba i p. D.Kozioł bardzo ładnie zaprezentowali się recytując i śpiewając piosenki. Pasowania na ucznia dokonał p. Dyrektor Szkoły mgr inż. W. Bogdan. Uczniowie otrzymali pamiątkowe dyplomy, okolicznościowe medale oraz ciekawe książeczki.

Niespodzianką dla uczniów był zaczarowany ołówek wypełniony przez Rodziców słodyczami.

Na czytelnika – uczniów pasowała p. Dorota Kozioł. Ze względu na trudną sytuację epidemiologiczną w kraju uroczystość odbyła się bez udziału Rodziców.

Wszystkim pierwszakom życzymy sukcesów w zdobywaniu wiedzy, dużo radości i miłych chwil w szkole.

Odsłony: 38