Wakacyjne spotkanie Rodzin w PWD

Opublikowano: piątek, 16 lipiec 2021 Witold Bogdan

W dniu 26 czerwca 2021 r. rozpoczęliśmy wakacje spotkaniem Rodzin z PWD ze Szkoły oraz z OKiB. Zaplanowano liczne atrakcje: dmuchańce, zajęcia z animatorami, cukrowa wata, prezentacja grup tanecznych, garncarskich, kulinarnych. Poczęstunek zapewnili nam właśnie członkowie zajęć kulinarnych. Spotkanie rozpoczęło się od pogodowego problemu. Uroczystość zaplanowano na Orliku, ale z powodu deszczu musieliśmy na 2 godziny przenieść się na salę gimnastyczną. Dla tanecznych występów nie było to najgorsze rozwiązanie. W szkole rodzice zapoznali się z prezentacją multimedialną o działalności PWD w ostatnim okresie oraz działalnością na zajęciach z języka angielskiego. Chętni mogli spróbować lepienia gliny na kole garncarskim. Zaprezentowano wyroby grupy artystycznej. Animatorzy zewnętrzni bawili dzieci na Sali gimnastycznej. Skorzystaliśmy z przygotowanych pysznych przekąsek.
Poprawa pogody umożliwiła skorzystanie z atrakcji na Orliku. Zabawa trwała do godziny 14. Z atrakcji korzystały dzieci nie tylko z PWD, ale całe Rodziny.