Lokalny Ośrodek Wiedzy i Edukacji w Moszczenicy- EKOBOHATEREM

Opublikowano: wtorek, 29 czerwiec 2021 J. Brach

W dniu  25 maja 2021r. uczestniczki kursu krawieckiego Lokalnego Ośrodka Wiedzy i Edukacji w Moszczenicy wraz ze swoim instruktorem p.Agatą Ćwiklik przyłączyły się do kampanii społecznej pod hasłem „Podążaj za śladem” prowadzonej przez młodzież Liceum Ogólnokształcącego im.M.Kromera w Gorlicach. Jednym z wydarzeń tego dnia była akcja pn. „daj drugie życie odzieży, której nie używasz” w ramach której nasze uczestniczki szyły ekotorby z przyniesionych przez gości  materiałów.  Panie mogły  zaprezentować swoje nowe umiejętności i zdobytą wiedzę. Zainteresowanie było bardzo duże, a satysfakcja z dobrze wykonanej pracy jeszcze większa. Tym samym nasz Lokalny Ośrodek Wiedzy i Edukacji uzyskał tytuł Ekobohatera.