Ogłoszenia

 

uczniowie klas 1-8 uczą się zdalnie

 

Dyżur biblioteki szkolnej

Opublikowano: poniedziałek, 23 listopad 2020 Dorota Kozioł

W dniach 25.XI.2020r oraz 02.XII.2020r.w godzinach od 13.30 do 15.00 w budynku Szkoły Podstawowej na ul. Leśnej  czynna będzie biblioteka szkolna.

Podczas dyżuru uczniowie mogą zwrócić oraz wypożyczyć potrzebne lektury do języka polskiego. W najbliższą środę t.j. 25 listopada zapraszam głównie uczniów klasy Va, IVa i IIb. W imieniu ucznia książki może zwrócić lub wypożyczyć Rodzic.

UWAGA ! Osoby chore, przebywające w izolacji lub na kwarantannie nie przychodzą do biblioteki ani nie podają książek do zwrotu przez innych.

Zaktualizowany plan lekcji

Opublikowano: poniedziałek, 16 listopad 2020 Administrator

Plan lekcji na czas nauki zdalnej - obowiązuje od 17 listopada 2020

Szkoła do Hymnu

Opublikowano: wtorek, 10 listopad 2020 Administrator

Narodowe Święto Niepodległości

Opublikowano: poniedziałek, 09 listopad 2020 Sylwia Żelazny

W związku z przypadającym w dniu 11 listopada - Świętem Niepodległości w naszej Szkole został zorganizowany konkurs dla uczniów klas I-III oraz IV-VIII. Uczniowie mieli za zadanie sfotografować się w wybranym przez nich miejscu pamięci narodowej (cmentarze wojenne, tablice pamiątkowe, pomniki…). 

Wyrażamy radość, że konkurs cieszył się sporą popularnością, gdyż uczestnicy konkursu wykonali łącznie około 400 zdjęć. Wymaga podkreślenia fakt, iż uczniowie podeszli do prac konkursowych z zaangażowaniem i wykazali się inicjatywą oraz pomysłowością.  Wykonane zdjęcia, w znakomitej większości znalazły się w opracowanych na tę okoliczność filmach, które udostępniamy  poniżej. 

Pamiętajcie o wywieszeniu flagi Polski w dniu 11 listopada!!!

film klas 1-3                 film klas 4-8